VAŠE PŘÁNÍ JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÁ

Společnost Outpoint, s.r.o. se zaměřuje na dva základní druhy řešení. Jednak jsou to vlastní projekty, kde se snažíme vlastní invenci a know-how přetvořit v jedinečný výsledek a samozřejmě také projekty na míru, kdy se vždy snažíme plnit přání zákazníka s ohledem na technologické možnosti dnešní doby.

Naše zaměření

Naším cílem je vytvářet díla, které budou mít "duši" a jasný cíl. Ať už se jedná o nejzákladnější webové prezentace nebo rozsáhlá portálová řešení, vždy se snažíme přinášet vizi, která vystihne podstatu zadání. Zaměřujeme se proto také na vlastní projekty a vždy pamatujeme na to, že je třeba být na vlastní práci pyšný. Díky mnohaletým zkušenostem, jenž naši specialisté nasbírali při vytváření různých řešení, jsme schopni odhalovat a předcházet problémům, které bývají s realizací spojené. Umíme pro Vás vytvořit vše, co je spojené s prezentací společnosti, soukromé osoby či podnikatele na internetu. Při plánování nezapomínáme ani na provázání se sociálními sítěmi, jako jsou Facebook, Twitter nebo Google Plus. Dokážeme pro Vás vytvořit odraz Vás samých na celosvětové síti, od základního grafického návrhu, přes kreativní vytváření loga a dalších materiálů, přes samotnou realizaci, až po proškolení zaměstnanců formou prezenčního školení přímo u Vás nebo e-learningu. Poskytujeme plnohodnotný servis, záruku a podporu. To vše je pro nás otázkou základu a slušnosti při jednání se zákazníkem.

Naše zkušenosti

Máme zkušenosti s úspěšným nasazením, provozem a správou největšího e-learningového projektu v české historii. Rozumíme si také s tvorbou portálů, důkazem je náš vlastní projekt seriálových stránek serialzone.cz, který na česko-slovenské scéně nemá prakticky konkurenci. V oboru se většina z nás pohybuje mnoho let, přičemž si neustále zvyšujeme kvalifikaci. IT je velmi specifická oblast a jak všichni víme, vývoj se posouvá neustále kupředu. Naším cílem a snahou je být jednou z těch společností, o kterých můžete s klidem říci, že jsou progresivní a moderní. V rukách našich zaměstnanců jsou zkušenosti s realizací zakázek jak pro ty nejmenší subjekty, tak pro nadnárodní či zahraniční společnosti. Nebojíme se výzev a za každých podmínek je pro nás důležité to, co si přeje zákazník.

Naše know-how

Vědět "jak na to" je základním požadavkem při vytváření čehokoliv. My si však nepřejem, aby toto spojení bylo v našem podání pouze prázdným pojmem. Každý projekt je nová výzva a vždy k němu přistupujeme s maximálním důrazem na profesionalitu a pečlivost. Díky tomuto přístupu jsme jako tým dokázali úspěšně vytvořit a dlouhodobě spravovat nějvětší e-learningový projekt v české historii (přes 30 000 uživatelů). To vše při nákladech, které jsou ve srovnáni s podobnými projekty zcela zanedbatelné. Mezi naše specialisty patří lidé, kteří mají mnohaleté zkušenosti s vytvářením a vedením mnoha druhů školení, ať už se jedná o prezenční kurzy nebo e-learning. Jsme autory největšího projektu v oblasti seriálové zábavy, který nemá na české a slovenské scéně srovnatelnou konkurenci. Naši zaměstnanci vytvořili za svou kariéru stovky webových prezentací. Zkušenosti máme. Pojďme společně zjistit, co můžeme udělat pro Vás.